Postaviť nový dom, či prestavať starší dom alebo byt?
Kvalita bývania spoluvytvára kvalitu života jednotlivca aj rodiny. S hrdosťou vyslovené postav dom zasaď strom, môj dom môj hrad pozná každý.
Doteraz sa tým myslelo svojpomocne, dlho, v montérkach, s lopatou, fúrikom stavať nový alebo prerábať starý dom...
Keď ale počúvate tých, ktorí si svoj sen o bývaní splnili takto, všetci po vyjadrení hrdosti nad splneným cieľom zároveň dodávajú - keby som ešte raz staval to i tamto by som urobil celkom inak. V tejto ich skúsenosti nie je len sklamanie, že bývanie v dome mohlo byť lepšie, ale aj poznanie, že za menej peňazí mohol mať ich dom vyššiu úžitkovú hodnotu a pri prípadnom predaji i vyššiu trhovú cenu. Tiež mnohí hovoria že radšej nový postaviť ako prerábať starý.

Začíname výberom pozemku
Každý pozemok má svoje výhody a nevýhody. Pomôžeme Vám už pri výbere pozemku, pri osadení domu na pozemku, zabezpečíme projektanta a budeme s Vami počas tvorby projektu, postavíme Vám ho a poradíme s interiérom a urobíme aj záhradné úpravy. Pekné a účelné vnútro domu užívate Vy, vonkajší vzhľad domu poteší Vaše oči a súčasne hovoríte o sebe všetkým čo sa Váš dom budú pozerať. Rozumne založená záhrada je miesto pre Váš oddych.

Výstavba domu
Rodinný dom sa stavia zo stoviek myšlienok a tisícov kusov stavebného materiálu umiestnených do stavby, ktorá vytvorí celok. Ak máte chybnú pneumatiku opravujete si ju svojpomocne alebo opravu zveríte odborníkom? Stavba domu je zložitejšia. Vytvoríme spolu s Vami krok za krokom Váš domov.
Nemusíte sa učiť na vlastných chybách, využite vedomosti a skúsenosti našich kvalifikovaných odborníkov a budete mať za svoje peniaze to čo chcete mať!
Vlastný dom na mieru, za pár mesiacov, za cenu bytu, podľa vlastných predstáv nie je len sen, ale reálny cieľ. Postavíme Vám nový dom, skôr a lacnejšie ako prerobíte starý. Náklady na energie počas bývania budete mať nižšie ako vaši známi v bytovke, pretože teplo nebude zbytočne unikať do atmosféry, nebudú ho odoberať murované steny ale budete zohrievať len vnútro domu.

Prečo stavať s nami?
Váš dom bude s nami postavený kvalitne, na mieru a rýchlo s dopredu vybraných certifikovaných materiálov a technológiami ktoré si vyberiete ako najvhodnejšie s garanciami kvality. Dom postavíme pre Vás, Vy sa budete môcť venovať svojej práci, profesii ktorá Vás živí.
Vzhľadom na lokalitu poradíme vhodnú konštrukciu a typ domu, aby Váš dom bol štýlový a energeticky úsporný.

Cena?
Cenu budete tvoriť spolu s nami od projektu cez výber materiálov a technológii. Pomôžeme a budeme Vám radiť pri výbere vhodných materiálov vrátane toho kde a na čom sa oplatí ušetriť. Skúpy dvakrát kúpi, nie som taký bohatý aby som kupoval lacné veci sú ľudové múdrosti vznikli preto že sa mnohí už popálili. Aj oni v čase kedy podľahli ponuke extrémne nízkej ceny na úkor kvality mali možnosť zlatej strednej cesty, teda mali možnosť mať pekný dom, vysokej kvality za rozumnú cenu.
Cena za štvorcový meter zastavanej plochy nového domu od nás bude porovnateľná s cenou bytu. Naviac budete mať väčší komfort a na pozemku môžete mať aj garáže a záhradu. Pri kúpe starého domu je nutné ku kúpnej cene pripočítať aj cenu rekonštrukcie a energetickú náročnosť prevádzky.

Príďte si porovnať k nám celkové náklady s našou cenou nového domu a cenami energií za bývanie a ušetríte.