Poskytujeme bezplatné komplexne poradenstvo pri riešení bývania
Chcete riešiť svoje bývanie? Mate možnosti kúpiť si byt pred alebo po rekonštrukcii, možno Vám bude chýbať záhrada a garáž. Ďalšou možnosťou je kúpa domu. Väčšinu domov ktoré si môžete kúpiť sú postavene zastaranými technológiami a zo zastaraných materiálov a mnohé si budú od začiatku vyžadovať ďalšie investície na modernizáciu a aj napriek tomu zostanú energeticky problémové a bývanie v nich bude drahé. Využite naše bezplatne poradenstvo o ekonomickej výhodnosti Vašej investície.

Naše domy sa vyznačujú kvalitou, dizajnom, exteriérovými a interiérovými finálnymi úpravami
Naše domy sú navrhovane ako ucelený produkt ktorý spája hodnotu, kvalitu, spoľahlivú cenu a jednoduchý spôsob objednania.
V prvom kroku si môžete priniesť váš projekt, alebo vám náš projektant vypracuje architektonicky návrh podľa ktorého vypracujeme tzv. uzamknutý plast domu (exteriérový balík) a na základe Vášho výberu aj tzv. interiérový balík pre dokončenie Vášho ideálneho domu. Naša certifikovaná inovatívna technológia spolu s vynikajúcou kvalitou a energeticky účinnými materiálmi Vám dávajú istotu vysoko kvalitného bývania. S našou garanciu kvality a výnimočným zákazníckym servisom sa môžte s dôverou pustiť do výstavby Vášho rodinného domu.

Balík EXTERIER (uzamknutý plášť domu)
- nosná konštrukcia
- tepelná izolácia
- okna a vonkajšie dvere
- fasáda
- ďalšie ponuky

Nosná konštrukcia
Dodávame vo forme hotových panelov alebo vo forme reziva.
Aby sme vyhoveli požiadavkám Vašej stavby, dodávame nosnú konštrukciu v 2 formách:
- ako rezivo, z ktorého sa priamo na stavbe zmontuje nosná konštrukcia domu
- ako hotové panely, vrátane okien a vonkajšieho zateplenia

V prípade reziva konštrukcia sa reže priamo na stavbe - presnosť je dostatočná, výhodou je nižšia cena.
U panelov je presnosť zaručená počítačom riadenou pílou a výrobnou linkou. Všetky časti sú prehľadne označené a prepojene s výkresmi a dodacím listom čo zaručuje plynulosť a maximálnu efektívnosť montáže na stavbe.

Všetky časti našich domov sú vyrábané z kvalitného sušeného reziva. Takéto rezivo zaručuje že počas výstavby sa s drevom ľahko pracuje a nevznikajú deformácie počas výstavby alebo počas užívania stavby.

Izolácia
Mase domy sú realizovane ako energeticky úsporné až pasívne.
Vzhľadom na celosvetový rast cien palív a elektrickej energie, umožňuje kvalitná tepelná izolácia výrazne ušetriť na kúrení a klimatizácii v porovnaní s menej úspornými stavbami.

Teplo a pohodlie
Konštrukcia našich domov, použite izolačné materiály, výplne otvorov a detailne vyhotovenie spojov zabezpečia celoročné pohodlie obyvateľov a výrazné energetické úspory.

Zdravé bývanie
Už od prvého dňa užívania Vášho domu budete mat pocit že ste v "zabývanej" stavbe". Používame tzv. suchý spôsob výstavby kde sú mokre procesy takmer úplné vylúčené, takže vzduch v interiéri neobsahuje výpary, chemikálie a vlhkosť z mokrých procesov.

Balík INTERIER
- podlahy
- interiérové dvere
- obklady stien/stropov
- schodištia

Rozsah prac použité materiály sa dojednajú pri osobnom stretnutí podľa Vášho želania.